Maria Boczweska litografi

Maria Boczweska litografi
Maria Boczweska litografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOCZEWSKA, Maria (född 1940): Stilleben med lökar, signerad, 154/250, färglitografi, 57x79

261751

2014-09-02