Chuck Berry

Chuck Berry
Chuck Berry
Chuck Berry
Chuck Berry

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

6 000 SEK

CALVERO, Torbjörn (född 1949): "Chuck Berry", pigmentprint, signerad numrerad samt daterad Torbjörn Calvero 1/10 1977, 28x31 cm

261761

2014-09-06