Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERGMARK, Torsten (1920-96): Komposition med berg, monogramsignerad och daterad TB 53, olja på duk, 31,5x52,5 cm
261762
2014-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här