Torsten Bergmark oljemålning

Torsten Bergmark oljemålning
Torsten Bergmark oljemålning
Torsten Bergmark oljemålning
Torsten Bergmark oljemålning
Torsten Bergmark oljemålning
Torsten Bergmark oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERGMARK, Torsten (1920-96): Komposition med berg, monogramsignerad och daterad TB 53, olja på duk, 31,5x52,5 cm

261762

2014-09-02