Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000 SEK
CALVERO, Torbjörn (född 1949): "Bob Marley", pigmentprint, 1/7, signerad numrerad samt daterad Torbjörn Calvero 1/7 1978, ca 50x70 cm
261763
2014-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här