Bob Marley

Bob Marley
Bob Marley
Bob Marley
Bob Marley
Bob Marley
Bob Marley

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

CALVERO, Torbjörn (född 1949): "Bob Marley", pigmentprint, 1/7, signerad numrerad samt daterad Torbjörn Calvero 1/7 1978, ca 50x70 cm

261763

2014-09-06