Etsningar av Folke Gullby

Etsningar av Folke Gullby
Etsningar av Folke Gullby
Etsningar av Folke Gullby
Etsningar av Folke Gullby
Etsningar av Folke Gullby
Etsningar av Folke Gullby

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GULLBY, Folke (1912-1982): (2) Svampar, signerade Gullby, etsningar, ca 7,5x8 respektive 20x15 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

261770

2014-09-02