Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GULLBY, Folke (1912-1982): (2) Svampar, signerade Gullby, etsningar, ca 7,5x8 respektive 20x15 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö
261770
2014-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här