Svenrobert Lundquist blandteknik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

LUNDQUIST, Svenrobert (född 1940): Landskapsmotiv, blandteknik, signerad Svenrobert, ca 14x19 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

261776

2014-09-02