Vätskekompass Lyth

Vätskekompass Lyth
Vätskekompass Lyth
Vätskekompass Lyth
Vätskekompass Lyth
Vätskekompass Lyth
Vätskekompass Lyth
Vätskekompass Lyth
Vätskekompass Lyth
Vätskekompass Lyth
Vätskekompass Lyth
Vätskekompass Lyth
Vätskekompass Lyth

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄTSKEKOMPASS, märkt Instrumentfabriks AB Lyth Stockholm, numrerad 22377, fodral i ek, höjd ca 10,5, 16x16
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Fodral med spricka

261803

2014-09-02