Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ZORN, Anders (1860-1920): Eka, signerad Zorn, etsning, signerad i plåten Zorn 1913, 9x12 cm
Hjert & Hjert 266

Gulnad

261807

2014-09-02