Frederic Wellton oljemålning
2014-09-02
261812
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
WELLTON, Frederic (född 1952): Äpplen, signerad och daterad F Wellton, olja på pannå, ca 23x23 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö