Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 800 SEK
DOSA, silver, invändigt förgylld, emaljarbete på guillocherad botten av rosor, diameter ca 6, höjd ca 2 cm, vikt ca 80 g
Botten med gravyr, nagg/skada vid gångjärn på dosans sida
261839
2014-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här