Arne Olsson

Arne Olsson
Arne Olsson

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLSSON, Arne (1918-2003): Komposition, monogramsignerad AO, litografi, ea, ca 61x72 cm

261847

2014-09-03