Bordslampa industrityp

Bordslampa industrityp
Bordslampa industrityp
Bordslampa industrityp
Bordslampa industrityp
Bordslampa industrityp
Bordslampa industrityp
Bordslampa industrityp
Bordslampa industrityp
Bordslampa industrityp
Bordslampa industrityp
Bordslampa industrityp
Bordslampa industrityp

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSLAMPA, industrityp, 1900-talets första hälft, etikettmärkt JAC Jacobsen AB Göteborg samt Luxo 1001, totallängd 100 cm

Ytskador

261858

2014-09-03