Oljemålning Arne Nilsson

Oljemålning Arne Nilsson
Oljemålning Arne Nilsson
Oljemålning Arne Nilsson
Oljemålning Arne Nilsson
Oljemålning Arne Nilsson
Oljemålning Arne Nilsson

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NILSSON, Arne (född 1925): Fönster med figurin, olja på duk, monogramsignerad AN, 65x50 cm

Krackeleringar, färgbortfall

261910

2014-09-08