OIlle Baertling litografi

OIlle Baertling litografi
OIlle Baertling litografi
OIlle Baertling litografi
OIlle Baertling litografi

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BAERTLING, Olle (1911-1981): Komposition, signerad Baertling, 212/300, 1955-68, färglitografi, 32x15 cm

261939

2014-09-03