Ulrica Hydman Vallien oljemålning

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

HYDMAN-VALLIEN, Ulrica (född 1938): Kvinnovas med orm, signerad Ulrica HV, olja på duk, 117x89 cm

Minimala färgbortfall

261958

2014-09-03