Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
HYDMAN-VALLIEN, Ulrica (född 1938): Kvinnovas med orm, signerad Ulrica HV, olja på duk, 117x89 cm
Minimala färgbortfall
261958
2014-09-03
Gör en kostnadsfri värdering här