Cesare Lacca soffbord

Cesare Lacca soffbord
Cesare Lacca soffbord
Cesare Lacca soffbord
Cesare Lacca soffbord
Cesare Lacca soffbord
Cesare Lacca soffbord

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

SOFFBORD, 1950-tal, design Cesare Lacca, Italien, höjd 50, 78x46 cm

En originalmutter saknas, bruksslitage

261966

2014-09-08