Ropare

Ropare
Ropare
Ropare
Ropare
Ropare
Ropare

Klubbat för:

1 700 SEK

1 500 SEK

ROPARE, mässing, 1900-talets början, längd 59 cm

Bucklor

261982

2014-09-03