Skåp
Vollendet
2014-09-03
261989
| Höchstes Gebot | 8 400 SEK |
| Schätzwert | 8 000 SEK |
SKÅP, 1900-talets mitt, lövträfanér samt tapetserad dekor av "Flora", invändigt med hyllplan samt lådor, höjd 113, 130x44 cm
Omarbetad, utbytt lås, skiva med fläckar, smärre slitage