Takryttare Kina

Takryttare Kina
Takryttare Kina
Takryttare Kina
Takryttare Kina
Takryttare Kina
Takryttare Kina
Takryttare Kina
Takryttare Kina
Takryttare Kina
Takryttare Kina

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKRYTTARE, Kina, glacerat lergods, i form av hund, för taknock, höjd ca 20, längd ca 27 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Slitage

262068

2014-09-03