Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKRYTTARE, Kina, glacerat lergods, i form av hund, för taknock, höjd ca 20, längd ca 27 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö
Slitage
262068
2014-09-03
Gör en kostnadsfri värdering här