Fat islamiskt kulturområde

Fat islamiskt kulturområde
Fat islamiskt kulturområde
Fat islamiskt kulturområde
Fat islamiskt kulturområde
Fat islamiskt kulturområde
Fat islamiskt kulturområde
Fat islamiskt kulturområde
Fat islamiskt kulturområde

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

800 SEK

FAT, islamiskt kulturområde, diameter ca 13,5 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Omfattande lagningar

262073

2014-09-03