Klubbat för:
Osåld
Utropspris
800 SEK
FAT, islamiskt kulturområde, diameter ca 13,5 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö
Omfattande lagningar
262073
2014-09-03
Gör en kostnadsfri värdering här