Matts Jungstedt oljemålning

Matts Jungstedt oljemålning
Matts Jungstedt oljemålning
Matts Jungstedt oljemålning
Matts Jungstedt oljemålning
Matts Jungstedt oljemålning
Matts Jungstedt oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JUNGSTEDT, Matts (född 1924): Blommor i vas, monogramsignerad MJ, daterad á tergo -94, olja på duk, ca 44x54 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

262080

2014-09-03