Lekythos

Lekythos
Lekythos
Lekythos
Lekythos
Lekythos
Lekythos
Lekythos
Lekythos
Lekythos
Lekythos

Klubbat för:

900 SEK

1 000 SEK

LEKYTHOS, hellenistisk, höjd ca 12 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Fotring med lagning, repor

262082

2014-09-03