Fred Andersson akvareller

Fred Andersson akvareller
Fred Andersson akvareller
Fred Andersson akvareller
Fred Andersson akvareller
Fred Andersson akvareller
Fred Andersson akvareller

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERSSON, Fred (1921-1989): (2) Landskap, signerade och daterade FRED Andersson -72 samt -78, akvareller, ca 34x25 resp 33x47 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

262102

2014-09-04