Väggpendyl Rob Engström
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
VÄGGPENDYL, 1900-tal, gustaviansk stil, förgylld, urtavlan märkt Rob Engström, höjd 92 cm, nyckel finns
Kuntoraportti
Bruksslitage
262112
Päivämäärä:
2014-09-03