Väggpendyl Rob Engström

Väggpendyl Rob Engström
Väggpendyl Rob Engström
Väggpendyl Rob Engström
Väggpendyl Rob Engström
Väggpendyl Rob Engström
Väggpendyl Rob Engström

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

VÄGGPENDYL, 1900-tal, gustaviansk stil, förgylld, urtavlan märkt Rob Engström, höjd 92 cm, nyckel finns

Kuntoraportti

Bruksslitage

262112

Päivämäärä:

2014-09-03