Vaxstapelställ matkärl allmoge

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VAXSTAPELSTÄLL, mässing, märkt 1833, höjd 20 cm, MATKÄRL, 2 st koppar, 1800-tal, höjd 20 resp 18 cm

Bucklor

262123

2014-09-03