Tallrikar 1700-tal

Tallrikar 1700-tal
Tallrikar 1700-tal
Tallrikar 1700-tal
Tallrikar 1700-tal
Tallrikar 1700-tal
Tallrikar 1700-tal
Tallrikar 1700-tal
Tallrikar 1700-tal
Tallrikar 1700-tal
Tallrikar 1700-tal
Tallrikar 1700-tal
Tallrikar 1700-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TALLRIKAR, 4 st, handmålade, Royal Copenhagen, 1700-tal, genombrutet brätte, diameter 23 cm

Lagningar

262124

2014-09-03