Mask Kongo

Mask Kongo
Mask Kongo
Mask Kongo
Mask Kongo
Mask Kongo
Mask Kongo

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MASK, Boa, Kongo, målad dekor, höjd 26,5 cm
Proveniens: Carl Gabriel Müllers samling, Stockholm

Smärre skador

262125

2014-09-03