Stekfat tallrik blåvita

Stekfat tallrik blåvita
Stekfat tallrik blåvita
Stekfat tallrik blåvita
Stekfat tallrik blåvita
Stekfat tallrik blåvita
Stekfat tallrik blåvita
Stekfat tallrik blåvita
Stekfat tallrik blåvita
Stekfat tallrik blåvita
Stekfat tallrik blåvita

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEKFAT, 2 st, TALLRIK, porslin, Kina, 1800-tal, underglasyr i blått, längd 31 resp 31 cm

Glasyrnagg och nagg, bränningsblåsor

262127

2014-09-03