Lars Wellton oljemålning
Valmis
2014-09-04
262133
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
WELLTON, Lars (1918-1992): Kustbild, signerad Wellton, olja på pannå, ca 15x22 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö
Lös ur ram, skador i marginalerna