Svenrobert Lundquist etsning

Svenrobert Lundquist etsning
Svenrobert Lundquist etsning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LUNDQUIST, Svenrobert (född 1940): Bulldog, signerad Svenrobert, numrerad 4/25, etsning, ca 39x49 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Något vågigt papper

262141

2014-09-04