Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LUNDQUIST, Svenrobert (född 1940): Bulldog, signerad Svenrobert, numrerad 4/25, etsning, ca 39x49 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö
Något vågigt papper
262141
2014-09-04
Gör en kostnadsfri värdering här