Harald Sallberg etsning

Harald Sallberg etsning
Harald Sallberg etsning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALLBERG, Harald (1895-1963): Nakenstudie, signerad och daterad Harald Sallberg 1932, etsning, ca 24x19,5 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Gulnader

262148

2014-09-04