Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal, Persien): Krigare till häst, tusch, ca 15,5x10 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö
Ytslitage, retuscher, papper med fläckar
262157
2014-09-04
Gör en kostnadsfri värdering här