Oidentifierad konstnär tuschteckning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal, Persien): Krigare till häst, tusch, ca 15,5x10 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Ytslitage, retuscher, papper med fläckar

262157

2014-09-04