Skrivbord sengustaviansk stil
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets början, sengustaviansk stil, fanérat i mahogny, en sida med blindlådor, beslag i mässing, avsmalnande ben med metallskodda avslut, höjd ca 76, 132x84,5 cm
Slitage, skivan delvis blekt, mindre skador, nyckel saknas
262225
2014-09-03