Figurin Mellanamerika

Figurin Mellanamerika
Figurin Mellanamerika
Figurin Mellanamerika
Figurin Mellanamerika
Figurin Mellanamerika
Figurin Mellanamerika
Figurin Mellanamerika
Figurin Mellanamerika
Figurin Mellanamerika
Figurin Mellanamerika

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

FIGURIN, möjligen Mellanamerika, lergods, höjd ca 16 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Slitage, baksida med nagg

262266

2014-10-02