Figurin Maya/Zapotek

Figurin Maya/Zapotek
Figurin Maya/Zapotek
Figurin Maya/Zapotek
Figurin Maya/Zapotek
Figurin Maya/Zapotek
Figurin Maya/Zapotek
Figurin Maya/Zapotek
Figurin Maya/Zapotek
Figurin Maya/Zapotek
Figurin Maya/Zapotek
Figurin Maya/Zapotek
Figurin Maya/Zapotek

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

LERGÖK, Maya/Zapotek, lergods, höjd ca 11 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Skador

262268

2014-10-02