Oljemålning 1800-tal
2014-09-04
262274
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kyrka, monogramsignerad E.D, olja på pannå, ca 17,5x25 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö
Fläckar