Pianopall i ek
2014-09-03
262276
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PIANOPALL, snurrbar, ek, 1800-tal, lägsta höjd ca 49 cm
Bruksslitage