Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
POSER, Martin Verner (född 1909): Hamnen i Göteborg, signerad Poser, olja på duk, 37x45 cm
262289
2014-09-04
Gör en kostnadsfri värdering här