Kanna vitmetall
Valmis
2014-09-03
262298
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
KANNA, 1900-talets början, vitmetall, WMF, jugend, dekor av blomsterslingor, höjd ca 37
Slitage