Skottlykta i plåt

Skottlykta i plåt
Skottlykta i plåt
Skottlykta i plåt
Skottlykta i plåt
Skottlykta i plåt
Skottlykta i plåt

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LYKTA, s.k. skottlykta, 1900-tal, plåt med 3 sidor i glas, lös ljushållare samt reflektionsplåt i mässing, höjd ca 47 cm

Slitage

262299

2014-09-03