Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJ, 1960/70-tal, design Alf Svensson och Yngve Sandström för DUX, "Galaxy", formgjuten plast, ljus klädsel
Slitage, klädsel med fläckar
262312
2014-09-04
Gör en kostnadsfri värdering här