Fåtölj Dux

Fåtölj Dux
Fåtölj Dux
Fåtölj Dux
Fåtölj Dux
Fåtölj Dux
Fåtölj Dux
Fåtölj Dux
Fåtölj Dux
Fåtölj Dux
Fåtölj Dux
Fåtölj Dux
Fåtölj Dux

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, 1960/70-tal, design Alf Svensson och Yngve Sandström för DUX, "Galaxy", formgjuten plast, ljus klädsel

Slitage, klädsel med fläckar

262312

2014-09-04