Fåtöljer Bruno Mathsson "Karin"

Fåtöljer Bruno Mathsson
Fåtöljer Bruno Mathsson
Fåtöljer Bruno Mathsson
Fåtöljer Bruno Mathsson
Fåtöljer Bruno Mathsson
Fåtöljer Bruno Mathsson
Fåtöljer Bruno Mathsson
Fåtöljer Bruno Mathsson
Fåtöljer Bruno Mathsson
Fåtöljer Bruno Mathsson
Fåtöljer Bruno Mathsson
Fåtöljer Bruno Mathsson

Klubbat för:

19 500 SEK

4 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, "Karin", Bruno Mathsson för Dux, klädsel i ljusbrunt skinn, förkromad stomme med hjul, sitthöjd ca 39 cm

Ytskador, skinn med slitage

262321

2014-09-04