Klubbat för:
19 500 SEK
4 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, "Karin", Bruno Mathsson för Dux, klädsel i ljusbrunt skinn, förkromad stomme med hjul, sitthöjd ca 39 cm
Ytskador, skinn med slitage
262321
2014-09-04