Klubbat för:
2 800 SEK
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Dam i hatt, engelsk skola, olja på duk, ca 19x15,5 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö
Uppfordrad på pannå, skador på duken
262322
2014-09-04