Damporträtt oljemålning 1800-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Dam i hatt, engelsk skola, olja på duk, ca 19x15,5 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Uppfordrad på pannå, skador på duken

262322

2014-09-04