John Thorgren oljemålning

John Thorgren oljemålning
John Thorgren oljemålning
John Thorgren oljemålning
John Thorgren oljemålning
John Thorgren oljemålning
John Thorgren oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THORGREN, John (född 1918): "Solglitter I", signerad och daterad J Thorgren -78, olja på duk, 98x66 cm
UTSTÄLLD: Sveagalleriet, Stockholm

262323

2014-09-04