Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
THORGREN, John (född 1918): "Solglitter I", signerad och daterad J Thorgren -78, olja på duk, 98x66 cm
UTSTÄLLD: Sveagalleriet, Stockholm
262323
2014-09-04
Gör en kostnadsfri värdering här