Fragment Mellanamerika

Fragment Mellanamerika
Fragment Mellanamerika
Fragment Mellanamerika
Fragment Mellanamerika
Fragment Mellanamerika
Fragment Mellanamerika
Fragment Mellanamerika
Fragment Mellanamerika
Fragment Mellanamerika
Fragment Mellanamerika
Fragment Mellanamerika
Fragment Mellanamerika

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRAGMENT, 3 st, Mellanamerika, sammonterade på sockel av svärtat trä, höjd ca 3-3,5 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Skador/bortfall

262329

2014-10-02