Skulptur av flickhuvud

Skulptur av flickhuvud
Skulptur av flickhuvud
Skulptur av flickhuvud
Skulptur av flickhuvud
Skulptur av flickhuvud
Skulptur av flickhuvud
Skulptur av flickhuvud
Skulptur av flickhuvud

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OUSOF, Jean(1898-1996): Flickhuvud, bemålad terrakotta, på stensockel, höjd inklusive sockel, 33 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Smärre nagg

262377

2014-09-04