Skulptur av Sven Lundqvist

Skulptur av Sven Lundqvist
Skulptur av Sven Lundqvist
Skulptur av Sven Lundqvist
Skulptur av Sven Lundqvist
Skulptur av Sven Lundqvist
Skulptur av Sven Lundqvist
Skulptur av Sven Lundqvist
Skulptur av Sven Lundqvist
Skulptur av Sven Lundqvist
Skulptur av Sven Lundqvist

Klubbat för:

2 600 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

LUNDQVIST, Sven (1918-2010): Pojkhuvud, signerad och daterad Sven Lundqvist -79, bemålad lergods, på träsockel, höjd 24 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Zustandsbeschreibung

262382

2014-09-04