Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
LUNDQVIST, Sven (1918-2010): Pojkhuvud, signerad och daterad Sven Lundqvist -79, bemålad lergods, på träsockel, höjd 24 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö
Zustandsbeschreibung
262382
2014-09-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner