Albin Amelin gouache

Albin Amelin gouache
Albin Amelin gouache
Albin Amelin gouache
Albin Amelin gouache

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

AMELIN, Albin (1902-75): Kärlekspar, signerad Amelin -30, gouache och blandteknik 55,5 x 47 cm. Utställd på Borås Konstmuseum 1988

Krackeleringar

262388

2014-09-15