Salongsgrupp empire

Salongsgrupp empire
Salongsgrupp empire
Salongsgrupp empire
Salongsgrupp empire
Salongsgrupp empire
Salongsgrupp empire
Salongsgrupp empire
Salongsgrupp empire
Salongsgrupp empire
Salongsgrupp empire
Salongsgrupp empire
Salongsgrupp empire

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SALONGSGRUPP, 6 dlr, 1800-tal, empire, fanérad i mahogny, riklig dekor av intrsia, bestående av soffa, bord, 4 stolar, soffans längd ca 200, bordets mått höjd 74, diameter 112 cm

Skador, fanérskador. Klädsel med fläckar och skador.

262389

2014-09-04